Фабрика Бакалейних ПродуктівФабрика бакалейных продуктов
Головна » Прес-центр » Преса про нас
A+ R A-

tvoe_zdorovje_5_2014Журнал "Твое здоровье" у травні 2014 року інформує своїх читачів про два корисних для здоров'я напрямка діяльності компанії "Фабрика бакалейних продуктів".

По-перше, про органічні крупи ТМ "Жменька". Причому даний випуск оповідає про подвійну користь органічної серії ТМ "Жменька": про те, що органічні крупи - це корисно не тільки для здоров'я, а й для фігури! У статті детально розписані властивості, якими володіють різні крупи та їх значення для підтримання здоров'я і втрати зайвих кілограмів.

Другий продукт, який удостоївся уваги редакції журналу - натуральна морська сіль ТМ "Salute di Mare". Видання детально пояснює, чому морська сіль - це корисно, і з якої причини вона так популярна серед рестораторів і гурманів, які піклуються як про власне здоров'я, так і здоров'я відвідувачів і шанувальників.

tvoj_malysh_4_2014У квітні видання для батьків "Твой малыш" розмістило чудову статтю, в якій розповідається про харчову сіль та її роль в дитячому харчуванні. Стаття надає відповіді на найпопулярніші та основні питання, що стосуються ролі солі в дитячому харчуванні: яку сіль краще обрати для дитячого меню? Як правильно розрахувати кількість солі для дітей різного віку? Як правильно солити дитячу їжу - коли тільки закипить вода, під час варіння або вже після приготування?
eto_vkusno_4_2014Журнал, присвячений різноманітним ласощам для всієї родини - "Это вкусно!" - У своєму свіжому випуску розповідає, в чому особливості цільнозернових хлібців для фігури і здоров'я, і чому даний продукт є вірним помічником під час дієти.

polina_4_2014Підготовка жіночої фігури до літа починається задовго до запланованої відпустки. Тому ще у квітні жіночий журнал "Полина" активно радить переходити на більш правильні продукти харчування, щоб ставати стрункими без жорстких дієт і шкоди для здоров'я.

По-перше, варто замінити традиційний батон дієтичною альтернативою - хлібом з висівками або хрусткими рисовими хлібцями. Мало того, що хлібці у 5 разів менш калорійні, ніж скибочка білого хліба, так вони ще і в рази корисніші завдяки збереженню маси поживних речовин (вітаміни, мінерали, клітковина) і відсутності різних добавок. Завдяки рисовим хлібцям можна з легкістю скинути зайві кілограми, при цьому залишатися здоровими і повними сил.

dobrye_sovety_4_2014Жіночий журнал "Лиза Добрые советы" у квітневому випуску публікує огляд нового дієтичного продукту на полицях супермаркетів - хлібців. Який є асортимент хлібців, з чого і яким чином вони виготовлені, в чому особливості цього продукту харчування, який вид хлібців краще обрати і з чим їх можна їсти - про все це можна дізнатися в свіжому випуску журналу.

Сторінка 5 з 13