Фабрика Бакалейних ПродуктівФабрика бакалейных продуктов
Головна » Прес-центр » Преса про нас
A+ R A-
kushat_podano_10_2014Кулінарний журнал "Кушать подано" № 10/2014 приділяє свою увагу відразу двом торговим маркам ТОВ "Фабрика бакалейних продуктів" - "Жменьці" і "Salute di Mare"!

Щодо ТМ "Жменька" новий випуск журналу розповідає про новинку в асортиментному ряді - Дитячу порцію здоров'я! - Це одна з найцікавіших новинок на ринку продуктів харчування України. І в її підтримку редакція представила красивий та смачний рецепт "Їжачків", для приготування яких знадобиться Довгозернистий рис для дітей ТМ "Жменька"!

А по ТМ "Salute di Mare" свіжий випуск журналу нагадує про ключові переваги натуральної морської солі, представляє "Користь моря в млинку", та рецепт найніжнішого несолодкого пирога, який стане ще смачнішим і кориснішим завдяки продукції ТМ "Salute di Mare"!

tvoj_malysh_10_2014Журнал для турботливих батьків «Твой малыш» в свіжому випуску розповідає всім українським мамам і татам про каші - кращі і смачні способи приготування, щоб каша обов'язково сподобалася дитині, а також пояснює, чому дуже важливо не просто зварити кашу з будь-якої крупи, а усвідомлено підійти до її вибору!

«Тільки будучи впевненими в якості крупи, можна стверджувати, що Ваша сім'я їсть тільки кращі страви!» - Вважає редакція журналу «Твой малыш». І вони праві! Адже йдеться про органічні продукти, які не містять залишків хімічних речовин і зберігають максимум поживних і корисних вітамінів, мінералів, амінокислот та інших речовин.

dobryje_sovety_10_2014Жіночий журнал «Лиза. Добрые советы» у своєму свіжому випуску публікує цікавий матеріал в розділі Меню здоров'я:

Наповнена цікавими фактами стаття дасть всі необхідні знання для тих, хто ще не знайомий з органічними продуктами, а також привнесе кілька дійсно корисних фактів для «більш просунутих» в розумінні корисного харчування людей.

Також у статті можна знайти нескладний тест-опитування про користь продуктів харчування, результати якого допоможуть зрозуміти, наскільки Ви знайомі зі складом різних продуктів. Як не дивно, а суворе вегетаріанське харчування може викликати недостачу в організмі не білка, і не вітаміну D, а заліза!

І останнє, але не менш важливе, про що оповідає стаття - це про приклади продуктів для здоров'я, серед яких почесне місце займають органічні пластівці ТМ «Жменька»!

polina_10_2014

Без солі і хліб не їжа - говорить народна мудрість.

А жіночий журнал «Полина» у своєму жовтневому номері стверджує, що особливо смачними виходять страви з використанням морської солі ТМ «Salute di Mare». З її допомогою можна:

По-перше, маринувати страви ► використовуючи морську сіль крупного помелу, можна з легкістю замаринувати скумбрію, лосось або оселедець в домашніх умовах;

По-друге, запікати в солі ► таким способом можна запікати рибу, м'ясо, птицю та овочі;

І по-третє, засолювати страви ► так можна приготувати домашнє сало і червону рибу.

tvoj_malysh_9_2014Експерт зі здоров'я і догляду за дитиною від 0 до 7 років, журнал "Твой малыш" у своєму свіжому вересневому випуску публікує цілий розворот, присвячений дитячій каші. У ньому можна знайти найрізноманітнішу інформацію, починаючи з вибору найкращої посуду для дитячого харчування, і закінчуючи висновками про здоров'я дитини, виходячи з її улюблених і нелюбих каш.

Серед корисних порад журнал також не минає увагою новинку ТМ "Жменька" для росту і різнобічного розвитку дитини - дитячу порцію здоров'я! Адже вона дійсно дозволяє батькам нагодувати дитину смачною і корисною кашею, яку до того ж легко і швидко готувати. А зекономлений час можна провести разом з малюком, граючи в цікаву гру на обороті упаковки!

Сторінка 2 з 13