Фабрика Бакалейних ПродуктівФабрика бакалейных продуктов
Головна » Новини » Актуальні новини » Зміна сертифікуючого органа
A+ R A-

Зміна сертифікуючого органа

e-mail Друк

UA-BIO-109-3152-2013-1У 2013 році в компанії ТОВ «Фабрика бакалейних продуктів» було прийнято рішення змінити сертифікуючий орган з компанії IMO на іншу міжнародну організацію, що має право органічної сертифікації в Україні - ЕТКО.

Органічні крупи вперше в Україні з'явилися під ТМ «Жменька» більше п'яти років тому. І з самого початку виробництва органічних продуктів «Фабрика бакалейних продуктів» проходить щорічну перевірку та сертифікацію. Завдяки цьому продукція ТМ "Жменька" завжди відповідає найвищим критеріям органічного виробництва, про що свідчать сертифікати.

ЕТКО - це міжнародна компанія, що працює на ринку сертифікації з 1996 року. Вона працює у всіх країнах Чорноморського басейну, Індії, Пакистані та Таїланді, а також має партнерські договори ЛАКОН (Німеччина) і ОЕС (Південна Корея).

UA-BIO-109-3152-2013-2І на початку 2014 року було отримано новий сертифікат від компанії ЕТКО, підтверджуючий істинно органічне походження і якість продукції ТМ «Жменька» відповідно всім найвищим критеріям і стандартам.