Фабрика Бакалейних ПродуктівФабрика бакалейных продуктов
Головна » Новини » Актуальні новини » Yes!Organic-2014 - Конференція та виставка індустрії органічного виробництва у Східній Європі та Україні
A+ R A-

Yes!Organic-2014 - Конференція та виставка індустрії органічного виробництва у Східній Європі та Україні

e-mail Друк

yes-organic11 липня 2014 в НСК «Олімпійський» проходитиме міжнародний захід, присвячений розвитку галузі та прискоренню формування органічного сектора в Україні - Yes!Organic! - 2014*

  Дана подія буде проходити у двох форматах: конференція дозволить визначити всі складнощі в органічній промисловості та перспективи на майбутнє, а виставка дозволить ознайомитися на власні очі з досягненнями українського сектора органічного виробництва.

А також переговорні майданчики і додаткові ознайомчі тури по відвідуванню органічних підприємств дадуть можливість всім учасникам, від фермера до великого виробника і корпорації, визначити майбутнє органічної промисловості у Східній Європі та Україні.

ТМ «Жменька» візьме участь у даному заході, представивши усім відвідувачам серію органічних круп, пластівців і новинку на ринку України - органічні види рису!

Запрошуємо приєднатися всіх бажаючих!

Дата проведення: 11 липня 2014 року.

Місце проведення: Київ, НСК «Олімпійський».

Більш детальна інформація на сайті: http://www.yes-organic.com/

Довідка:

*YES! Organic - 2014 - одна з найбільш очікуваних міжнародних бізнес-платформ, яка збере топ-представників органічного сектору: державні органи, органічне сільське господарство, продукти харчування, текстиль, косметика, побутова хімія, інвестори і рітейлери. Тому YES! Organic - 2014 обіцяє стати одним із найрезонансніших міжнародних подій, присвячених сегменту органічного виробництва, який динамічно розвивається. А також однією з найбільш значущих галузевих подій в Україні та країнах Східної Європи, яка відкриває нові можливості та подає головних дійових осіб нової індустрії, і дозволяє на якісному рівні обговорити найбільш актуальні питання становлення органічної індустрії, тенденції і перспективи.