Фабрика Бакалейних ПродуктівФабрика бакалейных продуктов
Головна » Новини » Актуальні новини » Ура! Запущена англійська версія сайту ТМ "Жменька"!
A+ R A-

Ура! Запущена англійська версія сайту ТМ "Жменька"!

e-mail Друк
English-version-ZhmenkaАнглійська мова - це практично Ваша рідна мова?!! Значить, Вам просто необхідно завітати на англійську версію сайту ТМ "Жменька"! >>>

Тепер не тільки російськомовні користувачі зможуть черпати інформацію з сайту ТМ "Жменька", але й англомовні громадяни з різних куточків світу зможуть отримати потрібну їм інформацію про продукцію ТМ "Жменька". Англійська версія сайту ТМ "Жменька" складається з детального опису каталогу всієї продукції ТМ "Жменька", її переваг, особливостей і технологій виробництва кожної серії круп. Англомовні відвідувачі сайту зможуть дізнатися де купити продукцію ТМ "Жменька" і які нові продукти були випущені.

Кожного відвідувача сайту ТМ "Жменька" англійською мовою ми запрошуємо приєднатися до сторінки ТМ "Жменька" в соціальній мережі Facebook, а також вказуємо посилання на російську версію простих і корисних рецептів страв з продукції ТМ "Жменька".

Перейти на англійську версію сайту можна, натиснувши в правому верхньому куті на прапор Великобританії, що ототожнює таку популярну у всьому світі англійську мову!
eng-site

Всім ласкаво просимо!  Welcome! >>>