Фабрика Бакалейних ПродуктівФабрика бакалейных продуктов
Головна » Новини » Актуальні новини » Участь в Organic Marketing Forum у Варшаві (Польща)
A+ R A-

Участь в Organic Marketing Forum у Варшаві (Польща)

e-mail Друк

11З 17 по 19 червня 2013 відбувалася виставка Organic Marketing Forum у Варшаві (Польща). Продукція ТМ "Жменька" брала в ній участь на загальному стенді Органічної України - спілки українських виробників органіки. Органічні крупи, органічне жорнове цільнозернове борошно ТМ "Жменька" і органічний тростинний цукор ТМ "Сладов" були представлені на "органічному дереві" стенду поряд з органічною продукцією інших українських виробників.

12Крім "органічного дерева", що залучає увагу відвідувачів виставки, для Organic Marketing Forum була розроблена ще одна частина стенду - зелений велосипед для створення напоїв "власними ногами"! Сенс затії в тому, що кожен відвідувач може покрутити педалі велосипеда, при цьому лопаті блендера, приєднаного до нього, починають працювати - в результаті людина власними зусиллями готує собі коктейль. Дана конструкція демонструє принципи органічного виробництва: економію природних ресурсів, натуральність продукту, відсутність хімічних добавок.

Стенд Органічної України   13був найбільш відвідуваним на виставці саме завдяки приваблюючому погляд яскраво-салатовому органічному дереву з продукцією та інтригуючому велосипеду з блендером, навколо якого постійно накопичувалися люди. Участь у даній виставці продукції ТМ "Жменька" допомогло заявити про себе в Європі як про виробника якісної органічної продукції і підкреслити готовність і бажання виходити на органічний ринок Європи.