Фабрика Бакалейних ПродуктівФабрика бакалейных продуктов
Головна » Новини » Актуальні новини » ТМ "Жменька" підтримує грудне вигодовування
A+ R A-

ТМ "Жменька" підтримує грудне вигодовування

e-mail Друк

breast-feeding-actionУ рамках святкування тижня грудного вигодовування в Києві, в парку імені Т.Г. Шевченка в неділю, 4.08 з 10.00 до 20.00 буде проводитися позитивний і райдужний фестиваль - сімейне свято-акція на підтримку грудного вигодовування! На даному святі будуть проводитися лекції, семінари та різноманітні майстер-класи, присвячені грудному вигодовуванню, на сцені виступатимуть дітки, які були вигодувані грудьми, а також буде проводитися показ мод одягу для вагітних і годуючих мам!


Органічні виробники, у тому числі ТМ «Жменька» і ТМ «Сладов», тремтливо ​​підтримують українських мам і хочуть розділити разом з ними турботу про їх здоров'я і здоров'я малюків. Для цього ми беремо на себе зобов'язання створити для мам України затишну атмосферу свята, побудувавши Органік-Квартал де будуть представлені органічні продукти харчування, органічний одяг, чудова косметика з сертифікатом органік, органічна побутова хімія та багато новинок від органічного ринку України.

Breastfeeding-actionМами і тата побачать можливість вже зараз споживати здорову їжу, готувати з органічних інгредієнтів чудові страви і буквально оточити свій побут здоров'ям. Органік квартал буде підтримувати мам тільки позитивними подіями, одним з яких буде безпрограшний конкурс, що проводитиме ТМ «Жменька» - конкурс, в якому можна виграти органічну продукцію, фірмові фартухи, хустки, календарі, блокнотики-магніти і ручки!

Запрошуємо вас всіх взяти участь у даному заході і підтримати українських мам!