Фабрика Бакалейних ПродуктівФабрика бакалейных продуктов
Головна » Новини » Актуальні новини » Скільки важить Ваша Жменька?
A+ R A-

Скільки важить Ваша Жменька?

e-mail Друк

konkursУ Києві 4 серпня у парку ім.Т.Шевченка проводилося сімейне свято-акція на підтримку грудного вигодовування в Україні. ТМ «Жменька» взяла участь у створенні позитивної та райдужної атмосфери свята, організувавши безпрограшну лотерею «Скільки важить Ваша Жменька?»

 Головною умовою конкурсу було вгадати, скільки грамів крупи поміститься в жменьку (долоньку) відвідувача. Мами і тата, бабусі й дідусі, а також самі дітки із захопленням робили припущення, скільки грамів пшона поміщається в їх долоньці: 5 грамів, 10, 15, 20, а у деяких навіть 45 грамів! Після перевірки своїх припущень кожен учасник лотереї отримував приз від ТМ «Жменька»: ручку, блокнот-магнітик, календар або косинку. А ті, хто відзначився орлиним поглядом і правильно припустив місткість власної жменьки отримав головний приз - корисну органічну крупу ТМ «Жменька» !


detjonok

Феєрія захвату, азарт в очах учасників і безпрограшні умови участі не залишили байдужим нікого з відвідувачів свята! Бажаючих перевірити точність свого ока шикувалися цілі черги! І кожен з них пішов з подарунком!

А також жорнове цільнозернове Органічне борошно ТМ «Жменька» було використане для випікання корисного печива прямо в парку! Діткам дісталася унікальна можливість своїми ручками приготувати корисні печеньки, які випікалися в переносній печі на території проведення свята. pechenkiПотім дітки самі їли корисні ласощі та пригощали своїх батьків!

До самого вечора в парку ім.Т.Шевченка проводилися розваги для батьків і діток, сяяли усмішки і було чутно радісний лепет малюків! Весь комплекс заходів та конкурсів був спрямований на демонстрацію та інформування про переваги, користь, різновиди органічних, корисних для здоров'я продуктів харчування, зокрема, про органічні крупи та органічне борошно ТМ «Жменька»