Фабрика Бакалейних ПродуктівФабрика бакалейных продуктов
Головна » Новини » Актуальні новини » Перший національний Форум 2015: стратегічне планування розвитку органічного ринку України
A+ R A-

Перший національний Форум 2015: стратегічне планування розвитку органічного ринку України

e-mail Друк

pershyj_nacionalnyj_forum_organic_ukraineВ Українському Домі 27 лютого 2015 року відбудеться Перший національний Форум «Стратегічне планування розвитку органічного ринку України» - це форум для тих, хто хоче планувати особистий розвиток та розвиток України.

 

Також, одночасно із Форумом, пройде Перша виставка-пропозиція органічних товарів та послуг Органічна Україна 2015 «Абсолютно органічна якість» - ця виставка для тих, хто хоче усвідомлено розуміти, що таке органічний продукт, планувати свій розвиток та здоров'я і турбується про майбутнє України.

ТМ «Жменька», як один з піонерів у виникненні і розвитку ринку органічних продуктів в Україні, буде приймати участь як у Форумі, так і у виставці.

Запрошуємо всіх, хто цікавиться здоровим способом життя та останніми тенденціями у розвитку органічного ринку України, приєднатися до нас на Першому національному Форумі та Першій виставці-пропозиції органічних товарів та послуг!

Всі деталі проведення заходу розміщені на сайті http://forum.organicukraine.org.ua