Фабрика Бакалейних ПродуктівФабрика бакалейных продуктов
Головна » Новини » Актуальні новини
A+ R A-

11З 17 по 19 червня 2013 відбувалася виставка Organic Marketing Forum у Варшаві (Польща). Продукція ТМ "Жменька" брала в ній участь на загальному стенді Органічної України - спілки українських виробників органіки. Органічні крупи, органічне жорнове цільнозернове борошно ТМ "Жменька" і органічний тростинний цукор ТМ "Сладов" були представлені на "органічному дереві" стенду поряд з органічною продукцією інших українських виробників.

Детальніше...

ТОВ «Фабрика бакалейних продуктів»,Image_3 одне з небагатьох в Україні харчових підприємств, розробило, впровадило, а також успішно сертифікувало Систему управління безпечністю харчових продуктів за схемою FSSC 22000.


Food Safety System Certification 22000 (FSSC 22000) - це надійна, заснована на стандартах ISO, визнана на міжнародному рівні схема аудиту та сертифікації системи менеджменту безпеки харчових продуктів в харчовому ланцюзі поставок. FSSC 22000 використовує існуючі стандарти ISO 22000 та технічні галузеві специфікації "Програми попередніх умов" (ППУ), які були розроблені на підставі обширних відкритих консультацій з численними зацікавленими організаціями.

Детальніше...

org_ukrЗ 10 по 12 квітня 2013 органічна продукція ТМ "Жменька" і ТМ "Сладов" приймала участь у виставці ПродЕкспо в КиївЕкспоПлаза в рамках проекту "Органічна Україна".

Виставка «ПродЕкспо» зібрала головних гравців продуктового ринку, фахівців продовольчої сфери, національну та міжнародну пресу, а також усіх, кому цікавий ринок продуктів харчування і напоїв, представників рітейлу та працівників сегмента HoReCa.

Детальніше...

На численні ukrпрохання україномовних шанувальників ТМ "Жменька" запущена українська версія сайту!

В українській версії сайту rice.ua ви зможете дізнаєтеся про новинки продукції, акції та конкурси, корисні рецепти і статті.

 


Детальніше...
English-version-ZhmenkaАнглійська мова - це практично Ваша рідна мова?!! Значить, Вам просто необхідно завітати на англійську версію сайту ТМ "Жменька"! >>>

Тепер не тільки російськомовні користувачі зможуть черпати інформацію з сайту ТМ "Жменька", але й англомовні громадяни з різних куточків світу зможуть отримати потрібну їм інформацію про продукцію ТМ "Жменька".
Детальніше...

Сторінка 3 з 3