Фабрика Бакалейних ПродуктівФабрика бакалейных продуктов
Головна » Новини » Актуальні новини » Органік-Квартал на Алеї Здоров'я Фестивалю «Країна мрій»
A+ R A-

Органік-Квартал на Алеї Здоров'я Фестивалю «Країна мрій»

e-mail Друк

kraina_mrij6-7 липня 2013 року в Києві на Співочому полі проходитиме Музичний етнофестиваль «Країна мрій». ТМ «Жменька» і ТМ «Сладов» братимуть участь у даному фестивалі на Алеї Здоров'я!

Спілка виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна», організатор Органік Кварталу, збере на Алеї Здоров'я органічні продукти харчування, серед яких будуть представлені органічні крупи і органічне жорнове цільнозернове борошно ТМ «Жменька», а також органічний тростинний цукор ТМ «Сладов».

 

 Головна мета - показати відвідувачам Фестивалю можливість вже зараз споживати здорову їжу, готувати з органічних інгредієнтів смачні страви і буквально оточити своє життя здоров'ям!

 Органік Квартал стане місцем поєднання емоційного позитиву і розмістить пліч-о-пліч виробників та імпортерів органічних товарів для українського споживача.

Запрошуємо Вас скористатися можливістю прямого спілкування з виробниками та споживачами органічних продуктів! Приходьте 6-7 липня на етнофестиваль «Країна мрій» і дізнайтеся більше про здорову, органічну продукцію!