Фабрика Бакалейних ПродуктівФабрика бакалейных продуктов
Головна » Новини » Актуальні новини
A+ R A-

1Торгова марка «Жменька» продовжує піклуватися про здоров'я своїх споживачів і випускає на ринок новий корисний продукт - Органічні пластівці!

Ніжні органічні пластівці ТМ «Жменька» - це відмінний вибір для здорового сніданку або вечері, завдяки натуральному смаку, великій кількості корисних речовин і швидкому способу приготування.

Детальніше...

organic_weekПерехід на органічні продукти - невід'ємна частина здорового способу життя. ТМ «Жменька» підтримує українських сертифікованих виробників і запрошує своїх шанувальників взяти участь у заходах, які проходитимуть в рамках Органічного тижня!

Детальніше...

konkursУ Києві 4 серпня у парку ім.Т.Шевченка проводилося сімейне свято-акція на підтримку грудного вигодовування в Україні. ТМ «Жменька» взяла участь у створенні позитивної та райдужної атмосфери свята, організувавши безпрограшну лотерею «Скільки важить Ваша Жменька?»

 Головною умовою конкурсу було вгадати, скільки грамів крупи поміститься в жменьку (долоньку) відвідувача. Мами і тата, бабусі й дідусі, а також самі дітки із захопленням робили припущення, скільки грамів пшона поміщається в їх долоньці: 5 грамів, 10, 15, 20, а у деяких навіть 45 грамів! Після перевірки своїх припущень кожен учасник лотереї отримував приз від ТМ «Жменька»: ручку, блокнот-магнітик, календар або косинку. А ті, хто відзначився орлиним поглядом і правильно припустив місткість власної жменьки отримав головний приз - корисну органічну крупу ТМ «Жменька» !

Детальніше...

breast-feeding-actionУ рамках святкування тижня грудного вигодовування в Києві, в парку імені Т.Г. Шевченка в неділю, 4.08 з 10.00 до 20.00 буде проводитися позитивний і райдужний фестиваль - сімейне свято-акція на підтримку грудного вигодовування! На даному святі будуть проводитися лекції, семінари та різноманітні майстер-класи, присвячені грудному вигодовуванню, на сцені виступатимуть дітки, які були вигодувані грудьми, а також буде проводитися показ мод одягу для вагітних і годуючих мам!

Детальніше...

kraina_mrij6-7 липня 2013 року в Києві на Співочому полі проходитиме Музичний етнофестиваль «Країна мрій». ТМ «Жменька» і ТМ «Сладов» братимуть участь у даному фестивалі на Алеї Здоров'я!

Спілка виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна», організатор Органік Кварталу, збере на Алеї Здоров'я органічні продукти харчування, серед яких будуть представлені органічні крупи і органічне жорнове цільнозернове борошно ТМ «Жменька», а також органічний тростинний цукор ТМ «Сладов».

 

Детальніше...

Сторінка 2 з 3