Фабрика Бакалейних ПродуктівФабрика бакалейных продуктов
Головна » Новини » Актуальні новини
A+ R A-

pershyj_nacionalnyj_forum_organic_ukraineВ Українському Домі 27 лютого 2015 року відбудеться Перший національний Форум «Стратегічне планування розвитку органічного ринку України» - це форум для тих, хто хоче планувати особистий розвиток та розвиток України.

Детальніше...

novinka-detskaja_porcija

В умовах сучасного світу кожна хвилина лічена. Тому багато батьків стикається із завданням нагодувати дитину корисною кашею і витратити на її приготування мінімум часу і зусиль.

ТМ «Жменька» пропонує вирішення такого завдання, випустивши серію каш, спеціально розроблених для дітей

Детальніше...

UA-BIO-109-3152-2013-1У 2013 році в компанії ТОВ «Фабрика бакалейних продуктів» було прийнято рішення змінити сертифікуючий орган з компанії IMO на іншу міжнародну організацію, що має право органічної сертифікації в Україні - ЕТКО.

Органічні крупи вперше в Україні з'явилися під ТМ «Жменька» більше п'яти років тому. І з самого початку виробництва органічних продуктів «Фабрика бакалейних продуктів» проходить щорічну перевірку та сертифікацію. Завдяки цьому продукція ТМ "Жменька" завжди відповідає найвищим критеріям органічного виробництва, про що свідчать сертифікати.

Детальніше...

yes-organic11 липня 2014 в НСК «Олімпійський» проходитиме міжнародний захід, присвячений розвитку галузі та прискоренню формування органічного сектора в Україні - Yes!Organic! - 2014*

Детальніше...

ukrpochta1Щорічно 26 квітня за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН відзначається як Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф. Цей день виступає постійним нагадуванням про Чорнобильську катастрофу, яка зламала долі мільйонів людей.

Детальніше...

Сторінка 1 з 3