Фабрика Бакалейних ПродуктівФабрика бакалейных продуктов
Головна
A+ R A-

Торгова марка Salute di Mare

e-mail Друк
Salute-di-Mare_home
Торгова марка "Salute di Mare" представляє морську харчову сіль, вироблену під впливом сонця і вітру в чорноморському басейні України. "Salute di Mare" (Салюте ді Маре) в перекладі з італійської означає "здоров'я моря", що підтверджується наявністю у складі морської солі крім натрію хлориду величезної кількості мікро- і макроелементів.

Асортимент морської солі ТМ "Salute di Mare" складається з 13 позицій, здатних задовольнити смак найбільш вишуканого гурмана.

► Морська харчова сіль в картонній упаковці

Морська харчова сіль ТМ "Salute di Mare" в картонній упаковці включає 3 види солі різного розміру, а також морську сіль з ламінарією.
Дрібні, середні і крупні кристали морської солі ТМ "Salute di Mare" дозволяють використовувати сіль як за столом, так і при приготуванні різноманітних страв: від салатів і супів, до маринадів і запечених м'ясних страв в солі. Сіль з ламінарією є природним засобом для профілактики йододефіциту.
salute-di-mare-750-

Дізнатися більше про Морську харчову сіль ТМ "Salute di Mare" в картонній упаковці >>>

► Морська харчова сіль у м'якій упаковці

 Морська харчова сіль ТМ "Salute di Mare" в м'якій упаковці підходить для тих, хто вважає за краще купувати дрібну морську сіль в невеликій кількості (розфасовка солі в м'якій упаковці - 600 г). Також ця упаковка відрізняється компактністю і легкістю. У м'якій упаковці представлена ​​дрібна і йодована морська харчова сіль.
salute-di-mare-salt-soft-pack

Дізнатися більше про Морську харчову сіль ТМ "Salute di Mare" в м'якій упаковці >>>

► Морська харчова сіль у сільничках

Морська сіль у зручних сільничках ТМ "Salute di Mare" звільняє від необхідності пересипати сіль, оскільки морська сіль в сільничках не прокидається і зручна для транспортування, в подорожах, на природі, на кухні, під час приготування будь-яких страв, за столом.

salute-di-mare-shaker

Дізнатися більше про Морську харчову сіль ТМ "Salute di Mare" в зручних сільничках >>>

► Морська харчова сіль у млинках

Морська харчова сіль у млинках ТМ "Salute di Mare" включає 3 види солі в млинках (морська харчова сіль крупного помелу, морська сіль з сумішшю перців і морська сіль з сумішшю італійських трав), а також сільничку з йодованою сіллю. Зручні і красиві млинки розкривають неповторний смак і аромат свіжомеленої морської солі. А завдяки ідеальному поєднанню морської солі і добірних спецій вони знайшли справжніх цінителів пряної і ароматної кухні.

grinderi2013

Дізнатися більше про Морську харчову сіль ТМ "Salute di Mare" в зручних млинах >>>