Фабрика Бакалейних ПродуктівФабрика бакалейных продуктов
Головна » Бренди » ТМ Жменька
A+ R A-

Торгова марка Жменька

e-mail Друк
Zhmenka_home
Торгова марка «Жменька» - це провідна марка бакалійних продуктів в Україні, відома такими зерновими продуктами як традиційні українські крупи, різноманітні сорти рису, органічні продукти, рисові хлібці та рисові макарони.

Нижче ви можете ознайомитися з переліком продукції, представленої під торговою маркою «Жменька»:

► Традиційні крупи

Традиційні крупи ТМ "Жменька" мають виняткові смакові якості. Завдяки спеціально відібраним крупам і правильному процесу їх виробництва, крупи ТМ «Жменька» володіють безкомпромісною якістю і зберігають максимум корисних речовин.
 traditional2013 
 

► Преміальні крупи і рис

Преміальні й екзотичні види рису ТМ "Жменька", а також нетрадиційні для української кухні крупи входять в Преміальну серію ТМ «Жменька».
Відмінне поєднання відбірної сировини та сучасних технологій, комп'ютерного відбору та шліфування рису дозволяють отримати чудову і корисну їжу.
premium2013-2 

► Крупи в пакетиках для варки

Крупи ТМ «Жменька» у зручних пакетиках для варки — продукти вищої якості, що пройшли додатковий відбір і очистку. Крупи в пакетиках для варки ТМ «Жменька» допоможуть зберегти час, так як з їх допомогою можна легко і швидко приготувати смачний і поживний гарнір.
У 1-му пакетику для варки ТМ «Жменька» зосереджені 2 ідеальні порції, що дозволяють ніколи не відчувати брак енергії, необхідної для роботи, навчання, занять спортом чи хобі!
portsionka_i_detskaja

► Органічні продукти

Органічні продукти ТМ «Жменька», виготовлені із зернових, вирощених далеко від міст і промислових зон без використання пестицидів і агрохімікатів. Завдяки такому способу вирощування органічні продукти мають натуральний насичений смак і зберігають максимум корисних речовин.
organic_serija_757-3
serija_organicheskih_hlopjev-1

► Рисові макаронні вироби

Макаронні вироби з рисового борошна ТМ "Жменька" виготовлені з рисового борошна і кристально-чистої води. Вони є відмінним продуктом для всіх шанувальників східної кухні, прихильників здорового харчування, для тих, хто піклується про власне здоров'я і хто страждає непереносимістю до глютену.
pasta2013

► Рисові хлібці

Рисові хлібці ТМ "Жменька" - це корисна альтернатива хлібу! Серія рисових хлібців об'єднує легкі і хрусткі хлібці, виготовлені з нешліфованого рису як у чистому вигляді, так і з додаванням пшениці, ячменю і натуральної морської солі. Рисові хлібці ТМ "Жменька" є корисною альтернативою звичайному хлібу! Один хлібець ТМ "Жменька" містить в 5 разів менше калорій, ніж шматочок звичайного хліба!

rice-cake-series-2014Дізнатися більше про Рисові хлібці ТМ "Жменька" >>>

► Органічні пластівці

Органічні пластівці ТМ "Жменька" є прекрасним вибором для здорового повноцінного сніданку або вечері! Серія органічних пластівців об'єднує легкі і ніжні пластівці, виготовлені з екологічно чистих гречки, пшона, вівса, пшениці та ячменю.

serija_organicheskih_hlopjevДізнатися більше про Органічні пластівці ТМ "Жменька" >>>

► Дитяча порція

Дитяча порція ТМ "Жменька" - це спеціально розроблена для дітей серія каш і рису в пакетиках для варки, які дозволять батькам нагодувати дитину корисною кашею і витратити на її приготування мінімум часу і зусиль.
detskaja_serija_v_kataloge-fbp