Фабрика Бакалейних ПродуктівФабрика бакалейных продуктов
Головна » Новини » Архів » Запущено солодкий сайт ТМ Сладов!
A+ R A-

Запущено солодкий сайт ТМ Сладов!

e-mail Друк

Запущен сладкий сайт ТМ СладовТоргова марка «Сладов» запустила солодкий сайт за адресою sladov.ua. Він поєднує в собі не тільки візитну картку бренду, але і є повноцінним інформаційним ресурсом про різні види цукру, його користь і переваги.


Кожного відвідувача сайту як в особі споживача, клієнта або партнера ТМ «Сладов» чекає приємний сюрприз! Окрім сучасного дизайну і зручної навігації, на сайті представлена ​​докладна інформація про тростинний, коричневий колотий і білий цукор, цікаві матеріали та оригінальні рецепти. Також існує можливість в режимі Онлайн отримати відповідь експерта на хвилююче питання. Загалом, все для того, щоб отримати задоволення і приємні емоції від перебування на сайті!

Для тих, хто бажає постійно отримувати оригінальні рецепти, інформацію про актуальні акції, знижки, цікаві дослідження, статті про користь і застосування різних видів цукру, можуть підписатися на розсилку і завжди бути в курсі останніх подій!

Надалі планується постійне інформаційне наповнення Інтернет-ресурсу sladov.ua. Приєднуйтесь!
Нагадуємо, сайт торгової марки «Сладов» знайти і запам'ятати гранично просто - він знаходиться за адресою – www.sladov.ua.