Фабрика Бакалейних ПродуктівФабрика бакалейных продуктов
Головна » Новини » Архів » Відкрито набір в Інтернет академію правильного харчування торгової марки «Жменька»!
A+ R A-

Відкрито набір в Інтернет академію правильного харчування торгової марки «Жменька»!

e-mail Друк
Academy-of-healthy-eating-Zhmenka-500300

ТМ "Жменька" відкрила набір в інтернет академію правильного харчування!

Харчуватися правильно - зовсім не означає обмежувати себе, не означає витрачати більше сил, коштів і часу... Насправді, потрібно вибирати корисні продукти і знати дивовижні рецепти смачної і здорової їжі.

Приєднуйтеся до академії правильного харчування, дивіться відео майстер-класи приготування корисних страв, урізноманітнюйте свій раціон і відкрийте для себе дивовижні рецепти смачної і здорової їжі. Здорове харчування - це не тільки дуже корисно і смачно, але й дуже просто!

Інтернет академія правильного харчування проводить навчання з 17 вересня по 21 жовтня 2012!

Кожен учасник академії правильно харчування може стати володарем супер-призу - Кухонного комбайна!

Що для цього потрібно:

1) Бути шанувальником сторінки ТМ «Жменька» >>> Стати шанувальником >>>

2) Вступити до інтернет-академії правильного харчування, додавши собі на стіну пост «Я учасник академії правильного харчування ТМ «Жменька» >>> Перейти до посту >>>

Переконайся, що твоя стіна відкрита для перегляду (чи не знаходиться "під замком") і функція "Приватні повідомлення" активна. Зверни увагу! Ми можемо бачити тільки "відкриті" записи!

3) І, звичайно ж, вести активне життя в інтернет академії правильного харчування - стежити, лайкати, ділиться, приводити друзів...

Серед усіх що вступили в академію правильно харчування випадковим чином, за допомогою сервісу random, буде розіграний КУХОННИЙ КОМБАЙН! Щасливчик буде оголошений 22 жовтня 2012!

Також при навчанні в академії правильного харчування ТМ «Жменька» ви можете стати переможцем у таких номінаціях:

 

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ КОМЕНТАР ТИЖНЯ»

Протягом усього періоду навчання в академії правильного харчування під керівництвом ТМ «Жменька» вам потрібно коментувати відео-рецепти, пости, уроки по правильному харчуванню.

Найчастіше, читати коментарі не менш цікаво, ніж саму статтю... Тому, щотижня ми будемо вибирати кращий коментар до будь-якого посту на сторінці соціальної мережі Facebook ТМ Жменька.

Призами стануть відмінні НАБОРИ ПРОДУКЦІЇ ТМ «Жменька».

Оголошення переможців буде проходити кожен понеділок - 24.09.12, 01.10.12, 08.10.12, 15.10.12, 22.10.12!

 

НОМІНАЦІЯ «СПРАВЖНІЙ ГУРМАН»

Оціни страву! Лайкни відео-рецепт! Поділися ним зі своїми друзями! По закінченню навчання в академії правильного харчування буде визначено страву, що набрала найбільшу кількість лайків.

Серед усіх хто поділився цією стравою зі своїми друзями буде випадковим чином обраний «Справжній гурман правильного харчування» і нагороджений чудовим призом, а саме незамінним помічником на кухні - БЛЕНДЕРОМ!!!!

Детальніше про НОМІНАЦІЮ >>>

 

НОМІНАЦІЯ «НАЙБІЛЬШ ДРУЖЕЛЮБНИЙ»

Приведи найбільшу кількість друзів в Інтернет академію правильного харчування. Для цього потрібно, щоб:

1) ваш друг став шанувальником сторінки ТМ «Жменька» в мережі Facebook

3) кожен хто прилучився друг залишив приватне повідомлення в мережі Facebook для ТМ «Жменька», повідомивши нас, хто його запросив приєднатися до сторінки ТМ «Жменька» в мережі Facebook.

За результатами навчання в інтернет академії правильного харчування буде визначений найактивніший фан, якій привів найбільшу кількість друзів у номінації «Найбільш дружелюбний». Призом стане техніка для приготування корисної їжі, а саме - ПАРОВАРКА.

 

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ КУЛІНАРНИЙ ПРАКТИК»

Кожен, хто приготує страву за відео майстер-класом Академії правильного харчування, внесучи до нього свою родзинку, гарантовано отримає революційну новинку осені 2012 року - Рисові хлібці ТМ «Жменька» і книгу з рецептами Даші Малахової!

Для того щоб отримати подарунок, необхідно:

1) Підготувати страву за відео-рецептом на сторінці фейсбук ТМ Жменька. Основний компонент страви, а саме продукція ТМ «Жменька», повинна залишитися незмінною, при цьому ви повинні додати в рецепт новий інгредієнт або трохи змінити на свій лад технологію приготування.

2) Сфотографувати готову страву. На фото обов'язково має бути присутня упаковка продукції ТМ «Жменька», з якої, власне, було і приготовлено страву.

3) Надіслати фото вашої страви на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , вказавши в листі ваш нік у фейсбуці, номер телефону, назву страви та опис змін, які ви привнесли в рецепт приготування.

Серед усіх надісланих рецептів буде вибрано 10 фотографій, які набрали найбільшу кількість лайків, автори яких отримають: 3 (три) автора з максимальною кількістю лайків - рисові хлібці ТМ «Жменька» та книгу Даші Малахової. Решта 7 переможців - рисові хлібці і рецептурник з приготування смачної та корисної їжі від ТМ «Жменька»!

Бажаємо смачного навчання! >>> Перейти до сторінки ТМ "Жменька" в мережі Facebook >>>