Фабрика Бакалейних ПродуктівФабрика бакалейных продуктов
Головна » Новини » Архів » ТМ «Жменька» вказала шлях до здорового життя на IV Всеукраїнському ярмарку органічних продуктів
A+ R A-

ТМ «Жменька» вказала шлях до здорового життя на IV Всеукраїнському ярмарку органічних продуктів

e-mail Друк
TM-Zhmenka-pointed-the-way-to-a-healthy-life

8 вересня 2012 в центрі столиці на Контрактовій площі відбувся IV Всеукраїнський ярмарок органічних продуктів. Де сертифіковані органічні виробники представили органічну екологічно безпечну продукцію для здорового та якісного життя.

 

На ярмарку були присутні виробники з усієї України, представляючи споживачеві можливість ближче познайомитися, продегустувати і, звичайно ж, придбати справжні органічні товари. Це органічні овочі, фрукти, ягоди, мед, соки, різноманітні крупи, цільнозернове борошно, морську сіль, цукор, молочні та м'ясні продукти.

organica-2012-2 

Мета, яка стояла перед ярмарком, - зближення споживача і виробника, популяризація органічної продукції та донесення її переваг до споживача - була досягнута. Посудіть самі, ніхто не покинув IV Всеукраїнський ярмарок органічних продуктів без органічної покупки: будь-то кава, кавун, зелень для салату, органічний тростинний цукор ТМ «Сладов», органічний мед або екологічно чиста органічна крупа ТМ «Жменька».

Найбільш яскравим учасником ярмарку стала ТМ «Жменька», представивши весь свій асортимент органічних круп ТМ «Жменька» - гречану, ячну, перлову, кукурудзяну, манну, пшеничну, пшоняну крупи і колотий горох, а також цільнозернове органічне борошно і органічний цукор. Представники ТМ «Жменька» приділяли увагу кожному відвідувачу, розповідаючи про особливості товарів, їх переваги, смакові якості в порівнянні із звичайною продукцією, інформували про важливість здорового харчування і про споживання корисної їжі!

 

organica-2012-4А діти змогли похрустіти на виставці рисовими хлібцями від ТМ «Жменька» - революційною новинкою тільки у вересні 2012 року випущеною на ринок України!

 

Вибирайте сертифіковані органічні продукти, отримуючи користь і насолоджуючись натуральним смаком органічної їжі!

 

І пам'ятайте, ми є те, що ми їмо!

 


 

Органічна продукція - це продукція сільського господарства і харчової промисловості, яка виготовлена ​​відповідно до затверджених правил (стандартів), що передбачають відмову від використання (мінімізацію використання) пестицидів, синтетичних мінеральних добрив, регуляторів росту, штучних харчових добавок, а також виключаючи використання генетично-модифікованих продуктів (ГМО).

Організатор заходу Федерація органічного руху України. За підтримки Київської міської державної адміністрації, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Проекту USAID АгроІнвест, Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».