Фабрика Бакалейних ПродуктівФабрика бакалейных продуктов
Головна » Новини » Архів » ТМ «Жменька» випустила революційний продукт - корисну альтернативу хлібу!
A+ R A-

ТМ «Жменька» випустила революційний продукт - корисну альтернативу хлібу!

e-mail Друк
crackers-riceВосени 2012 року на українському ринку з'явиться революційний продукт - корисна альтернатива звичайному хлібу! Це легкі рисові хлібці, які дозволять контролювати кількість споживаних калорій і підтримувати вашу фігуру у формі.

Легкі і хрусткі хлібці, представлені під ТМ «Жменька», виготовлені з нешліфованого рису за дбайливою технологією "вибуху зерна" протягом не більше 1,7 сек. У хлібцях немає дріжджів, продуктів бродіння, глютену, сої, цукру, консервантів, барвників, жиру і крохмалю.

Завдяки особливій технології обробки нешліфованого рису хлібці зберігають всю користь цілісного зерна: вітаміни, мінеральні речовини і корисну клітковину.

Клітковина затримує засвоюваність жирів і вуглеводів, виводить з організму шлаки і токсини, забезпечує швидке насичення без зайвих калорій, сприяє налагодженню обміну речовин і збереженню оптимальної ваги. Тому, рисові хлібці ТМ «Жменька» є корисною альтернативою звичайному хлібу.

І головне, якщо ви дотримуєтеся суворої дієти, рисові хлібці ТМ «Жменька» впишуться у ваш раціон, адже в одному рисовому хлібці, лише 28 ккал, а це в 5 разів менше, ніж в скибочці звичайного хліба!

Експерти по правильному харчуванню рекомендують корисні рисові хлібці тим, хто дотримується принципів правильного і збалансованого харчування, а також тим, хто хоче підтримувати свою фігуру у формі.

Наприклад, Катерина Серебрянська рекомендує рисові хлібці для здорового життя: «Рисові хлібці ТМ «Жменька» легко засвоюються організмом і дарують відчуття насичення. З їх допомогою можна легко контролювати свою вагу і забезпечувати організм всіма необхідними вітамінами, мінеральними та поживними речовинами.»


Асортимент рисових хлібців ТМ «Жменька» складається з трьох позицій - хлібці, виготовлені тільки з рису, з рису і пшениці та мультизлакові.

Рисові хлібці ТМ «Жменька» чудово поєднуються з сиром, паштетами, зеленню, овочами, ягодами і фруктами. Є основою для повноцінного сніданку і перекусу.

 

Хрустіть на здоров'я!

ТМ «Жменька» - смачна порція здоров'я!