ТМ «Жменька» стала символом удачі на турі «Анна Ярославна» в Бресті

Друк
Zhmenka-became-a-symbol-of-good-luck-on-the-boat-Anne-of-Kiev-in-BrestУ липні ТМ «Жменька» підкорила морський фестиваль «Салюти Бреста», урочисто підносячись над палубою історичного давньоруського човна «Анна Ярославна».

Фестиваль 2012 пройшов з особливим розмахом з 13 по 19 липня в порту французького міста Брест. На тиждень портове індустріальне місто перетворилося на найкрасивішу точку регіону. На фестиваль були запрошені п'ять країн в якості почесних гостей фестивалю - Росія, Індонезія, Марокко, Мексика і Норвегія. Вони сформували національні "села" на набережній, де представили свою програму.

Хоч українського колоритного «села» створено не було, проте одесити з громадської організації «Центру досліджень історії мореплавання» ознайомили гостей фестивалю з українською культурою і традиціями мореплавання. Вони представили в Бресті легендарну ладью «Анна Ярославна».

 

Одеські мореплавці разом з ТМ «Жменька» відтворили дерев'яне судно увінчане багатою історією. На ньому ще в одинадцятому столітті рушила до Франції Анна Ярославна, дочка київського князя Ярослава Мудрого.

Ідею створення цього човна, яка належить учасникам «Центру досліджень історії мореплавання», з радістю підтримала ТМ «Жменька». Оскільки будівництво даного човна дозволило зібрати воєдино різні нечисленні історичні дані про культуру та традиції мореплавства Стародавньої Русі.

Враховуючи, що дочка Ярослава Мудрого - Анна, стала дружиною французького короля, перша поява цієї лодії перед закордонною публікою саме у Франції виглядає витонченою сполучною ланкою між історією країн і історією кораблебудування.

У Реймсі зберігається Євангеліє, яке вона привезла з собою з рідного міста. Саме з біблійною книгою Анну Ярославну відобразили в дерев'яній скульптурі і встановили на носі човна. Княжна зображена з крилами, подібно до птаха, і всіх хто підходить до човна покриває хресним знаменням.

Ладья - це унікальна історія нашої держави. Завдяки фінансовій підтримці ТМ «Жменька» й удачі, яку вона приносить, історичну ладью «Анна Ярославна», на якій в епоху Київської Русі ходили по річках і морях, історію кораблебудування наших предків побачили люди з різних куточків світу. Адже щороку фестиваль «Салюти Бреста» відвідують більше 1 000 000 глядачів.

 

__________________________________
Міжнародний Морський Фестиваль "Салюти Бреста - 2012" проходить на атлантичному узбережжі Франції (м. Брест, бухта Рад Бреттон). З 1992 року (раз на чотири роки) на фестиваль приходить більше 2000 судів. У ньому беруть участь більше 16 тисяч моряків з різних країн світу. Кожен фестиваль відвідують не менше 1 000 000 глядачів. Подія висвітлюють понад 800 журналістів і телерепортерів. Фінансову, організаційну та іншу підтримку представляють більше 350 компаній. Головні учасники фестивалю - старовинні кораблі.


ТМ «Жменька» - це національний український бренд, який представляє товари для правильного харчування. Під ТМ «Жменька» представлені різні види круп і рису, органічна продукція, рисові макаронні вироби і жорнове цільнозернове борошно. Товари, представлені під торговою маркою "Жменька", підходять для людей, які піклуються про своє здоров'я і ведуть активний спосіб життя. Вся продукція ТМ "Жменька" проходить контроль якості на всіх етапах виробничого процесу і характеризується чистотою, неповторною користю і дивовижним смаком.