Фабрика Бакалейних ПродуктівФабрика бакалейных продуктов
Головна » Новини » Архів » Тепер кожен українець зможе скуштувати кус-кус на смак!
A+ R A-

Тепер кожен українець зможе скуштувати кус-кус на смак!

e-mail Друк
09-2011-cous-cous-market-ukraine-preview
Можливість ввести в свій раціон корисну цікаву й екзотичну крупу, звану кус-кус, надає ТМ «Жменька», випустивши на ринок України цей товар.
КУС-КУС - це крупа арабського походження, виготовлена з подрібненої пшениці твердих сортів і кристально-чистої води.
Апетитні ніжні зернятка КУС-КУСу складають основу однойменної страви, яка завоювала свою популярність по всьому світу. Недарма, за словами кулінарних антропологів, кус-кус символізує «щастя і достаток».
На полицях магазинів представлений Пшеничний кус-кус від ТМ «Жменька» у двох видах: масою 800 г, а також у зручних пакетиках для варки (4 пакетики по 100 г).

Кус-кус ТМ «Жменька» рівномірно поглинає воду, збільшуючись при цьому в розмірі, і вариться рекордно малу кількість часу - всього 5 хвилин! За бажанням, кус-кус можна залити окропом і залишити на 5-10 хвилин для повного поглинання рідини.

Крупинки КУС-КУСу ТМ «Жменька» завжди цілі і розсипчасті, по своїй незвичайній текстурі нагадують осетрову ікру, тому що оригінально розсипаються в роті.

Кус-кус ТМ "Жменька" виготовлений за дбайливою сучасною технологією, тому в ньому збережено максимум корисних речовин: 20% білка, 8% заліза, 12% магнію від денної норми споживання.
ТМ «Жменька», представивши на ринок України екзотичний продукт, впевнена, що кус-кус стане не тільки гідною альтернативою звичайним макаронам, картоплі або рису, а й улюбленою стравою на кожному столі!
 
Детальну інформацію про КУС-КУС ТМ «Жменька» (кус-кус Пшеничний 800 г і кус-кус Пшеничний 4*100 г) можна дізнатися на сайті rice.ua >>>