Фабрика Бакалейних ПродуктівФабрика бакалейных продуктов
Головна » Новини » Архів » Приймаємо поздоровлення: на сайті ТМ «Жменька» запущено новий розділ!
A+ R A-

Приймаємо поздоровлення: на сайті ТМ «Жменька» запущено новий розділ!

e-mail Друк
rice-crekis-260183Сайт rice.ua про здоровий спосіб життя і правильне харчування, а також продукцію ТМ «Жменька» розширив свій каталог продукції.
Тепер на сайті ТМ «Жменька» є розділ з революційною новинкою осені 2012 року - рисовими хлібцями ТМ «Жменька». У цьому розділі не тільки представлені зображення рисових хлібців в хорошій якості, але й детально прописані особливості кожного продукту, переваги, харчова цінність і корисні складові, що входять до його складу.  

У розділі виробництво детально подано виробництво хлібців: розшифрований метод «вибуху зерна» з цілісного зерна нешліфованого рису!

Відвідати розділ Виробництво рисових хлібців >>>

Section-rice-cakes-1-1

У розділі Рецепти можна знайти безліч рецептів з використання хлібців у приготуванні різноманітних закусок, сендвічів, рисових тістечок, тортів, а також застосування хлібців в якості основи під бутерброди.

Відвідати підрозділ Закуски >>>

Відвідати підрозділ Десерти >>>

Section-rice-cakes-2

Якщо вас цікавлять особливості рисових хлібців, їх користь, роль в схудненні або методика правильного вибору рисових хлібців, то вам потрібно обов'язково відвідати розділ «Здорове харчування».

Відвідати розділ Здорове харчування >>>

Section-rice-cakes-3

Крім того, для самих допитливих є розділ «Поставити запитання експерту», де в режимі «Онлайн» експерт з продукції ТМ «Жменька» дасть відповіді на Ваші запитання або допоможе вирішити виниклу проблему.

Поставити запитання Експертові в режимі Онлайн >>>

Section-rice-cakes-4

У розділі Акції ви зможете знайти анонси акційних пропозицій по рисовим хлібцям в магазинах і супермаркетах по всій території України.

Ознайомитися з акційними пропозиціями в розділі Акції >>>

І це ще не все! Гарантовано постійне оновлення сайту rice.ua новою цікавою інформацією, актуальними пропозиціями, анонсами конкурсів та чудовими рецептами!

Приймаємо поздоровлення відносно розширення каталогу та асортименту продукції ТМ «Жменька»!

____________________

Рисові хлібці - це легкі і хрусткі хлібці, виготовлені з нешліфованого рису, методом «вибуху зерна» протягом не більше 1,7 сек. Завдяки короткому часу обробки рису в хлібці збережена корисна клітковина цільних злаків, вітаміни і мінеральні речовини (В1, В9, РР, Mg, P, Zn, Fe).

Рисові хлібці ТМ "Жменька" - це корисна альтернатива звичайному хлібу!

В одному рисовому хлібці - лише 28 ккал (що в 5 разів менше, ніж в шматочку хліба)!