Фабрика Бакалейних ПродуктівФабрика бакалейных продуктов
Головна » Новини » Архів » Отримайте основу для корисного хліба з покупкою хлібопічки GORENJE!
A+ R A-

Отримайте основу для корисного хліба з покупкою хлібопічки GORENJE!

e-mail Друк

12-2011-Get-a-useful-basis-for-the-purchase-of-bread-bread-machine-GORENJEІнтернет-супермаркет ROZETKA спільно з ТМ «Жменька» проводять спільну акцію. Всім, хто придбав хлібопічку GORENJE, ТМ «Жменька» дарує борошно для випічки смачного і корисного цільнозернового хліба.


У хлібопічці GORENJE з жорновим цільнозерновим борошном ТМ «Жменька» ви зможете приготувати не тільки звичайний білий, але і різні види цільнозернового хліба: класичний цільний білий хліб, хліб з суміші семи злаків, цільний хліб з йогуртом, баварський хліб з цільнозернового борошна, цільнозерновий хліб на кефірі, хліб з висівками, злаковий хліб, темний житній хліб і навіть пивний хліб.

 

 
З 09.12.11 по 31.12.11 виберіть вподобану модель хлібопічки Gorenje в інтернет-супермаркеті 12-2011-Rozetka-action і насолоджуйтеся користю, відмінним смаком і неперевершеним ароматом свіжоспеченого цільнозернового хліба!

 
Акційні моделі хлібопічок >>>
+
Акційними подарунками виступають:

Мука жерновая цельнозерновая Пшеничная ТМ «Жменька» Мука жерновая цельнозерновая Ржаная Сеяная ТМ «Жменька»
Борошно жорнове цільнозернове Пшеничне ТМ «Жменька» >>> Борошно жорнове цільнозернове Житнє Сіяне ТМ «Жменька» >>>

 

Випікаємо хліб: цільнозерновий або звичайний?
Сьогодні не тільки кухарі пропонують готувати хліб з цільнозернового борошна, а й дієтологи акцентують увагу на виборі цільнозернового хліба.
Адже в звичному білосніжному борошні, яке отримують після того як розмелене хлібне зерно подолає всі кілометри труб в надрах борошномельних агрегатів, залишається тільки голий крохмаль, позбавлений будь-яких властивостей живого. Відповідно, в звичайному хлібі немає необхідних вітамінів і мінеральних речовин!


Що ви отримуєте в подарунок?
Жорнове цільнозернове борошно ТМ «Жменька» - це цілі добірні зерна, розмелені за допомогою дбайливої ​​технології жорнового (кам'яного) перетирання зерна.
У цільнозерновому борошні зберігаються абсолютно всі частини цілісного зерна: висівки, ендосперм і зерновий зародок, які насичують наш організм клітковиною, вітамінами, мінеральними речовинами (Fe, Ca, R, Mg, Zn, P. ..). Це досягається за допомогою дбайливого помелу зерна на кам'яних жорнах.
Відповідно, жорнове цільнозернове борошно містить до 90% корисних речовин, що містяться в зерні спочатку. Саме за такою технологією виготовляється жорнове цільнозернове борошно ТМ «Жменька». У підсумку, цільнозернове борошно жорнового помелу ТМ «Жменька» містить рекордні показники корисних речовин: у 1,5 рази більше вітамінів, в 2 рази більше мінеральних речовин, і в 5 разів більше клітковини, ніж звичайне борошно.