Фабрика Бакалейних ПродуктівФабрика бакалейных продуктов
Головна » Новини » Архів » Натуральні продукти від ТМ "Жменька" на органічному ярмарку!
A+ R A-

Натуральні продукти від ТМ "Жменька" на органічному ярмарку!

e-mail Друк
10-2011-organic-dyvohray-1

У зв'язку зі стрімким розвитком органічного виробництва в світі і його важливості для здоров'я майбутнього покоління 8 жовтня 2011 року на Контрактовій площі м. Києва був проведений щорічний органічний ярмарок «Органічний дивограй». Цей ярмарок дозволив українцям познайомитися з асортиментом органічних товарів, представлених в Україні, а виробникам - знайти нових партнерів для співпраці та презентувати натуральні продукти.

На ярмарку «Органічний дивограй» були представлені овочі (картопля, морква, буряк, часник, гарбуз, кавун і т.д.), фрукти (яблука), м'ясо, кисломолочні продукти (молоко, сир, масло), крупи (пшенична, ячна, перлова, кукурудзяна, манна і горох колотий), цільнозернове борошно (жорнове цільнозернове борошно пшеничне і житнє), органічний тростинний цукор, збори лікарських трав і т.д., вироблені без застосування агрохімікатів, пестицидів, стимуляторів росту, ГМО і т.д .

Яскравим учасником стала ТМ «Жменька», представивши українському споживачеві різноманітні крупи, жорнове цільнозернове борошно і цукор з метою формування культури споживання органічної продукції, залучення уваги та інформування про важливість здорового харчування і про споживання корисної їжі.

10-2011-organic-dyvohrayАдже згідно зі статистикою в світі органічним способом обробляється понад 37 млн. га земель. У цьому секторі задіяно 1,8 млн. виробників. Обсяг світового ринку досяг 55 млрд. доларів США. Європа, після США, є другим найбільшим ринком органічних продуктів харчування у світі. (за інформацією директора Швейцарського бюро співробітництва в Україні Гуїдо Бельтрана)

Окрім продажу і дегустації органічних продуктів, виступали фольклорні колективи, проводились майстер-класи для дітей з ліплення виробів з тіста, розпису, плетіння і т.д.

У 2011 році на ярмарку «Органічний дивограй» було представлено 33 експонента і його відвідали близько 7 тис. чоловік.

Кожен знайшов собі заняття до смаку, як дитина, так і дорослий!

_____________________

Організатори заходу: Асоціація виробників органічної продукції «БІОЛан Україна», Іллінецький державний аграрний коледж і Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія). Партнер ярмарки - сертифікуючий орган «Органік Стандарт».

Підтримка: Міністерства аграрної політики та продовольства України, Посольства Франції в Україні та Швейцарська Конфедерація.