Фабрика Бакалейних ПродуктівФабрика бакалейных продуктов
Головна » Новини » Архів » Ласкаво просимо на корпоративний сайт компанії «Фабрика бакалейних продуктів»!
A+ R A-

Ласкаво просимо на корпоративний сайт компанії «Фабрика бакалейних продуктів»!

e-mail Друк

12-2011-fbp-site8 грудня 2011 почав функціонувати новий сайт компанії «Фабрика бакалейних продуктів» за адресою – http://fbp.ua/. Тепер ви можете в зручному вигляді отримати інформацію про діяльність компанії, ознайомитися з брендами компанії, асортиментними лінійками продукції, останніми новинами, а також поставити цікаві питання в режимі онлайн. Новий сайт відображає цінності і місію компанії «Фабрика бакалейних продуктів», а також відрізняється інформативністю, лаконічним дизайном і функціональністю.


Це зручний у використанні сайт з масою цікавої та корисної інформації, як для постійних, так і потенційних партнерів компанії, а також для тих, хто потребує інформації про компанію «Фабрика бакалейних продуктів» та її діяльність.

Новий сайт, в першу чергу, прагне створити дружню атмосферу для своїх клієнтів і налаштувати ефективний зворотний зв'язок. З цією метою був доданий сервіс «Онлайн-консультант», де в режимі чату клієнт може миттєво отримати відповіді на питання. Такі форми на сайті як відправити повідомлення менеджерам різної ланки (у розділі Представництва в регіонах), звернутися за допомогою або питанням, використовуючи функцію скайпу, дозволяють істотно заощадити час клієнта і прискорити процес отримання необхідної інформації.

Таким чином, сайт компанії «Фабрика бакалейних продуктів» - fbp.ua - стане сучасним презентаційним і одночасно робочим інтернет-інструментом.


Ласкаво просимо!