Фабрика Бакалейних ПродуктівФабрика бакалейных продуктов
Головна » Новини » Архів » Фотоконкурс «Organic каша для діток ваших»!
A+ R A-

Фотоконкурс «Organic каша для діток ваших»!

e-mail Друк

«Organic каша для деток ваших»З 28 березня 2012 стартував конкурс від ТМ «Жменька» - «Organic каша для діток ваших», який проводиться спільно з інтернет-порталом для батьків UAUA.

Суть конкурсу - відобразити найяскравіші і чудові моменти, коли ваш малюк їсть корисні каші. Розмістити ці фото у фотогалереї конкурсу на порталі uaua.info і обов'язково додати оригінальний опис до фото з ​​використанням одного або декількох із зазначених нижче слів: органічний, натуральний, корисний, торгова марка «Жменька», крупа, каша.

Ідеї ​​для фотознімків можуть бути різними - все залежить від вашої фантазії! Конкурсні роботи приймаються з 28 березня по 30 квітня 2012 року!
Запрошуйте друзів голосувати за вас за допомогою кнопок «Голосувати» Facebook і «Голосувати» ВКонтакте і виграйте один з призів конкурсу!

Призи конкурсу:

prize1• серед усіх знімків учасників, редакція порталу UAUA.INFO і ТМ «Жменька» вибере одного переможця (враховуватиметься оригінальність фотографії та опис до неї), який отримає в подарунок розумну техніку, яка вміє самостійно готувати різноманітні страви без Вашої присутності біля плити - Мультиварки Moulinex MK7001 ;

prize2• решту 4 призових місця визначають читачі порталу UAUA.INFO шляхом голосування за фотографії учасників, володарі яких отримають набори корисної органічної продукції від ТМ «Жменька» за 1 і 2 місце;

• книгу Даші Малахової «Духмяна Манія» за 3 і 4 місце.

Деталі конкурсу - на сайті UAUA.info.